گشت شهری

 

اگر بدنبال گشت شهری هستید نگران نباشید ما در سر تا سر دنیا با شماییم. کافی است با ما در ارتباط باشید و ما گشت شهری مورد نظر شما را برایتان فراهم میکنیم.
گشت شهری شامل آشنایی مسافران با مکان های دیدنی و تفریحی شهرهای مورد بازدید می شود. دفتر خدمات مسافرتی ژینوپارس با ارائه بهترین سرویس در خدمات شما مسافران عزیز می باشد.

انواع گشت شهری نیمروز و تمام روز با لیدر های فارسی زبان ساکن مقصد در تمامی شهرهای اروپا، کانادا و آسیا.

 

چرا از تورهای گشت شهری استفاده کنیم؟

یکی از پر هزینه ترین چیزها در سفر به شهرهای خارجی، حمل و نقل و کرایه های بالای تاکسی هاست. خیلی از افراد برای کم کردن این هزینه ها از مترو استفاده می کنند اما راه ساده تر و با هزینه مناسب تری نیز وجود دارد و  آن استفاده از اتوبوس های گشت شهری می باشد. یک انتخاب خوب برای کم کردن هزینه ها و بازدید از تمامی مکان های شهر می باشد.

گشت شهری در سراسر دنیا

در اغلب شهرهای دنیا مکان های مختلفی برای بازدید از منظر یک توریست وجود دارد. مکان های تاریخی، باستانی، طبیعی، موزه ها و ....و حتی ممکن است توریست از آنها بی خبر باشد یا اینکه دسترسی برای تهیه این گشت ها نداشته باشد.

آژانس مسافرتی ژینوپارس توانایی راهنمایی و ارائه انواع گشت های شهری در سراسر نقاط دنیا را به مشتریان خود را دارد.

ارائه این سرویس دارای گستره وسیعی در سراسر شهرهای جهان می باشد و آژانس ما می تواند در اکثر نقاط دنیا گشت و سیتی تورهایس مختلفی را به مسافران خویش معرفی و عرضه نماید.

این نوع گشت ها دارای شرایط منحصری می باشد که اختصارا به توضیح تیتر وار آن می پردازیم:

گشت ها به دو صورت خصوصی و عمومی انجام می شود.

  • خصوصی به این صورت است که لیدر به دنبال مسافر در هتل می رود و این گشت فقط جهت همان تعداد مسافر درخواست شده انجام می شود. البته این گشت ها قیمت بالایی دارد. خدمات این گشت ها عموما دارای یک وعده غذایی می باشد که با توجه به صبح یا بعدازظهر بودن آن انتخاب می شود. زمان این گشت ها معمولا طولانی و کامل می باشد.
  • عمومی به این صورت است که گستره فراوانی دارند. به عنوان مثال در شهر میلان ایتالیا یا پاریس فرانسه بیش از 25 مورد گشت پیشنهادی عمومی می باشد. گشت های عمومی هم شرایط منحصر به خود را دارند که عموما این گشت ها به صورت گروهی اجرا می شوندو نقطه شروع گشت در میادین و نقاط با مرکزیت شهری می باشد که دسترسی به آنها بسیار ساده می باشد. در این تورها وسیله رفت و آمد از محل قرار حرکت می کند و در همان محل اتمام می گردد.
  • لیدرها و راهنمایان این تورها مسلط به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی می باشند.
 
error: Content is protected !!