گشت شهری

arrows

 

اگر بدنبال گشت شهری هستید نگران نباشید ما در سر تا سر دنیا با شماییم. کافی است با ما در ارتباط باشید و ما گشت شهری مورد نظر شما را برایتان فراهم میکنیم.
گشت شهری شامل آشنایی مسافران با مکان های دیدنی و تفریحی شهرهای مورد بازدید می شود. دفتر خدمات مسافرتی ژینوپارس با ارائه بهترین سرویس در خدمات شما مسافران عزیز می باشد.

انواع گشت شهری نیمروز و تمام روز با لیدر های فارسی زبان ساکن مقصد در تمامی شهرهای اروپا، کانادا و آسیا.

گشت شهری_ژینوپارس

right

چرا از تورهای گشت شهری استفاده کنیم؟

یکی از پر هزینه ترین چیزها در سفر به شهرهای خارجی، حمل و نقل و کرایه های بالای تاکسی هاست. خیلی از افراد برای کم کردن این هزینه ها از مترو استفاده می کنند اما راه ساده تر و با هزینه مناسب تری نیز وجود دارد و  آن استفاده از اتوبوس های گشت شهری می باشد. یک انتخاب خوب برای کم کردن هزینه ها و بازدید از تمامی مکان های شهر می باشد.

گشت شهری در سراسر دنیا

در اغلب شهرهای دنیا مکان های مختلفی برای بازدید از منظر یک توریست وجود دارد. مکان های تاریخی، باستانی، طبیعی، موزه ها و ….و حتی ممکن است توریست از آنها بی خبر باشد یا اینکه دسترسی برای تهیه این گشت ها نداشته باشد.

آژانس مسافرتی ژینوپارس توانایی راهنمایی و ارائه انواع گشت های شهری در سراسر نقاط دنیا را به مشتریان خود را دارد.

ارائه این سرویس دارای گستره وسیعی در سراسر شهرهای جهان می باشد و آژانس ما می تواند در اکثر نقاط دنیا گشت و سیتی تورهایس مختلفی را به مسافران خویش معرفی و عرضه نماید.

این نوع گشت ها دارای شرایط منحصری می باشد که اختصارا به توضیح تیتر وار آن می پردازیم:

گشت ها به دو صورت خصوصی و عمومی انجام می شود.

گشت شهری_ژینوپارس

left