پیکاپ ویزا

arrows

پیکاپ ویزا یعنی چه؟

pick up در زبان انگلیسی معانی متفاوتی دارد اما شاید گیراترین معنی آن برای توضیح پیکاپ ویزا، «آورن چیزی با اتومبیل» باشد! دقیقاً پیکاپ ویزا هم به همین طریق عمل می‌کند!

از آن جایی که مدارک و پاسپورت پست شده شخص متقاضی ویزای کانادا، مورد قبول سفارت‌خانه این کشور نیست، چنانکه وصفش رفت، متقاضیان مجبور به سفر حضوری به یکی از کشورهایی که سفارت‌خانه کانادا در آن‌ها وجود دارد، خواهند بود. اما با راه‌ افتادن خدماتی موسوم به پیکاپ ویزا در ایران، این مشکل تا حد زیادی کاهش یافت.

خدمات پیکاپ ویزای کانادا در وهله اول به این معنی‌ست که متقاضی ویزا، شخصی را به نمایندگی انتخاب می‌کند، فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا را تکمیل کرده و این شخص به جای او، مراحل اخذ ویزا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهر شده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. منظور از پاسپورت مهر شده در جمله قبل، پاسپورتی‌ است که برچسب ویزا دارد و این بدان معنی‌ست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کانادا وجود نخواهد داشت!
نکته دیگری که همیشه محل مناقشه است این است که عده‌ای از گردشگران تصور می‌کنند مراجعه حضوری به سفارت کانادا، مدت زمان لازم برای صدور ویزا را کوتاه می‌کند، ژینو پارس با سال‌ها تجربه در امر ویزا، به گردشگران اطمینان می‌دهد که اصلا و ابدا هیچ تفاوتی میان خدمات پیکاپ ویزا و مراجعه حضوری وجود ندارد و سفارت کانادا، تمام درخواست‌ها را به نوبت مطالعه کرده و پاسخ می‌دهد.

درست است که برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا، گردشگران مجبور به قبول هزینه‌هایی هستند، اما این هزینه‌ها بسیار بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است. از این رو، بهتر است که گردشگران به استفاده از این خدمات عادت کنند و سفری راحت و بی‌دغدغه به کانادا را تجربه کنند.

پیکاپ ویزای کانادا: برای پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزای کانادا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهر خورده روز دوشنبه برگشت داده می شود تا به شما تحویل داده شود.

پیکاپ ویزای انگلیس: برای پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه ما مدارک شما را روزهای یک شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یک شنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما یک هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس، پاسپورت روز دوشنبه باز می گردد تا به شما تحویل داده شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ایروان متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را (که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام میگردد) به سفارت اعلام نماید. زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود توسط سفارت به دفتر این شرکت ارسال شده و با اولین پرواز روز جمعه به ایران بازگشته و روز شنبه آماده تحویل خواهد بود

در صورتیکه متقاضی در روز انگشت نگاری آدرسی ارائه نداده باشد، می بایست بعد از بازگشت به ایران به همکاران ویزای انگلیس اطلاع دهد تا پیگیری های لازم انجام شود.

پیکاپ ویزای آمریکا: برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا ، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.
برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهر خورده روز دوشنبه برگشت داده می شود تا به شما تحویل داده شود.
برای پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان ما تا روز دوشنبه مدارک مورد نیاز را از شما دریافت می کنیم و روز سه شنبه پاسپورت ها را ارسال خواهیم کرد. برای پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می برد تا به درخواست شما جواب داده شود؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری می برد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهر خورده، روزهای چهارشنبه برمیگردد تا شنبه به شما تحویل داده شود.

accordion

آمریکا_پیکاپ_ویزا_ژینوپارس