ویزای کانادا

line

ویزای مولتی کانادا

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان شناخته شده که سالیانه افراد با اهداف متفاوت وارد این کشور می شوند.

اگر شما نیز در زمره این افراد می باشید در وهله اول ملزوم به مشخص کردن موضع خود برای اخذ ویزای کانادا می باشید.

از انواع ویزاهایی که برای مهاجران صادر می شوند:

متداول ترین نوع ویزایی که به طور معمول برای صدور ویزای کانادا تقاضا می شود، نوع توریستی اش می باشد که در زیر به شرح آن خواهیم پرداخت.

ویزای کانادا اعتباری ۱۰ ساله دارد ولی با توجه به اعتبار ۵ ساله گذرنامه های ایرانی این ویزا با توجه به اعتبار پاسپورتتان صادر می گردد، بدین معنی که اگر گذرنامه شما تنها ۲ سال اعتبار داشته باشد ویزای کانادا نیز برای شما ۲ ساله صادر می گردد.
پس با توجه به اعتبار ۵ ساله پاسپورت ایران می گوییم ، ویزای کانادا اعتبار ۵ ساله دارد و به شما فرصت اقامت شش ماهه را در هر بار ورود می دهد. با توجه به شرایط خاص و مورد نیاز هر فرد این ویزا را می توان در انواع

اخذ نمود. در حالت سینگل تنها  یک بار حق ورود به کشور کانادا را دارید که می تواند از یک روز تا شش ماه به طول بیانجامد.
در نوع مولتی شما مجاز به ورود به خاک این سرزمین بیش از یک بار هستید، اما نکته حائز اهمیت این است که هر ورود نباید بیش از شش ماه به طول بیانجامد.
در ویزای نوع سوپر مدت اقامتتان از شش ماه به دو سال تغییر خواهد کرد .
اما دانستن این اطلاعات برای اخذ ویزای کانادا مکفی نیست.
برای اخذ ویزای تضمینی کانادا شما نیاز به مشاورین و کارشناسان مجرب در این زمینه دارید چرا که مسیر اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان مسیر تقریبا ناهموار است و شما نیازمند متخصصانی هستید که به شما مشاوره دقیق و کاملی ارائه دهند و با همراهی تان مسیر پیش رو را برایتان هموارتر و سریع تر نمایند.

حال اگر قصد سفر به کانادا را دارید چه به جهت توریستی یا دیدار اقوام و آشنایان، تحصیل یا تحقیق و غیره، فرقی نمی کند، کاری که باید انجام دهید یکسان است. جمع آوری یکسری مدارک، ترجمه آنها و ارائه آن به ما هست. ما مدارک را با دقت بررسی کرده و اگر احتیاج به مدارک بیشتر بود شما را در جریان قرار می دهیم. فرم های لازمه را تکمیل کرده و وجوه لازم را پرداخت می نماییم، پس از این مراحل نامه انگشت نگاری دریافت می گردد و به شما تحویل می دهیم. شما یک ماه فرصت دارید که برای انگشت نگاری به کشورهای که دفاتر VFS  بیومتریک دارند، مانند ترکیه، امارات، ارمنستان تا کشورهای دیگر مراجعه نمایید.

کانادا در حال حاضر احتیاج به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری را در هر روز و هر زمان که در این یک ماه فرصت دارید می توانید انجام دهید. توجه نمایید که ویزای کانادا مصاحبه ندارد.

پس از طی این مراحل بررسی پرونده شما توسط افسران صورت می گیرد، که ممکن است در این زمان هم احتیاج به مدارک بیشتر باشد که درصورت درخواست ما به شما اعلام می کنیم و باید منتظر جواب آن قرار بگیریم که ممکن است از یک روز تا چند ماه به طول بیانجامد.

در صورت منفی بودن جواب، نامه رد ویزا که دلایل آن ذکر شده به شما تحویل داده می شود. در صورت مثبت بودن جواب، گذرنامه از شما دریافت شده و جهت الصاق ویزا به سفارت کانادا ارسال می شود.

به مرحله فرستادن گذرنامه به سفارت و برگشت آن “پیکاپ” گفته می شود.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا (Visitor Visa) همانگونه که از نام آن مشخص است با اهدافی توریستی صادر می‌شود. نکته جالب در خصوص این ویزا این است که در حال حاضر این ویزا به شکل ویزای مولتی کانادا (Canada Multiple Visa) که در ایران با نام‌هایی همچون ویزای ۵ ساله کانادا نیز معروف شده، صادر می‌شوند.

در واقع بنابر اعلام وب سایت سفارت کانادا به افسران مهاجرت این کشور توصیه شده‌است که ویزای توریستی کانادا را تا جای ممکن به شکل ویزای مولتی صادر کنند.

دارندگان ویزای مولتی کانادا قادر خواهند بود تا زمان اعتبار ویزای خود (اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است) در هر زمان و بدون محدودیت وارد خاک کانادا شوند و هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوند و مجددا به این کشور بازگردند تا اقامت آنها در کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد.

ویزای_کانادا_ژینوپارس

center

default

فرم ویزای کانادا

http://zhinotours.com/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7/

center

right

#ed8300

#ffffff

۲

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا

مدارک شناسایی

مدارک مالی

مدارک اسناد ملکی

مدارک شغلی

لیست تورهای اجرا شده به مقصد کانادا

https://zhinotours.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-2/

center

icon-suitcase

right

#۲۰۷۱۶a

#ffffff

۲

موارد مرتبط

۵

blog

date

DESC