ویزای انگلیس

line

لنـدن پایتخت انگلستان، مهمترین و بزرگترین شهر بریتانیا در اروپا و جهان معاصر، با جمعیتی در حدود ۹ میلیون نفر یکی از مراکز عمده توریستی، تجاری، مالی، سیاسی و فرهنگ و هنر است.

برای اخذ ویزای انگلستان اولین مرحله انتخاب نوع ویزا می باشد. از آنجا که انواع ویزای انگلستان بسیار گوناگون بوده و بر اساس هدف سفر و مدت زمان اقامت متفاوت است، ارائه مشاوره تخصصی و خدمات اخذ ویزای انگلیس، تکمیل (آنلاین) فرم درخواست ویزا، تعیین وقت سفارت و راهنمای انجام مصاحبه انفرادی، خانواده و گروهی توسط کارشناسان با تجربه و متخصص آژانس مسافرتی ژینوپارس، بهترین و مطمئن ترین انتخاب جهت اخذ ویزای انگلستان است.

چند نکته درباره ویزای انگلستان

وقت سفارت

حضور متقاضیان در سفارت انگلیس برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامی می باشد. زمان انگشت نگاری حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید. در صورتی که متقاضیان از مرکز ویزای تهران اقدام کنند، نتیجه ویزا پس از ۱۵ روز کاری توسط پست به آدرس پستی آنان ارسال خواهد شد.

اما اگر از مراکز ویزای انگلیس در ترکیه یا امارات اقدام کرده باشید، می بایست پیکاپ پاسپورت انجام دهید. متقاضی ملزم به دریافت برگه عبور می باشد و حتما باید ۲ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برگه عبور برایشان صادر شود. اگر برای ویزای انگلیس از کشور امارات اقدام میکنید توجه داشته باشید امکان صدور برگه عبور در کشور امارات وجود ندارد لذا متقاضیانی که به این کشور مراجعه می کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) در امارات بمانند و پس از آن برای پیکاپ پاسپورت اقدام کند.

پیکاپ ویزای انگلستان

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه ما مدارک شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمی گردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمی توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما یک هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس، پاسپورت توسط پست باز می گردد تا به شما تحویل داده شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ایروان متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را (که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام می گردد) به سفارت اعلام نماید. زمانی که نتیجه ویزا آماده شود توسط سفارت به دفتر این شرکت ارسال شده و با اولین پرواز روز جمعه به ایران بازگشته و روز شنبه آماده تحویل خواهد بود.

در صورتی که متقاضی در روز انگشت نگاری آدرسی ارائه نداده باشد، می بایست بعد از بازگشت به ایران به همکاران ویزای انگلیس اطلاع دهد تا پیگیری های لازم انجام شود.

مدارک لازم پیکاپ ویزای انگلیس:

ویزای-انگلستان-ژینوپارس

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی انگلستان

ترجمه رسمی (دارالترجمه) برای تمامی مدارک فوق کافی است و نیازی به مهر دادگستری و تایید وزارت امورخارجه نمی باشد.

۵

blog

rand

DESC

To approve a single suggestion, mouse over it and click “✔”
Click the bubble to approve all of its suggestions.
To approve a single suggestion, mouse over it and click “✔”
Click the bubble to approve all of its suggestions.