وقت سفارت

arrows

وقت سفارت با ژینوپارس

ارائه خدمات وقت سفارت کشورهای فرانسه، اسپانیا، هلند، ژاپن، یونان، قبرس، برزیل، مکزیک و وقت سفارت آمریکا از ترکیه، امارات و ارمنستان و ثبت نام ویزای کانادا به صورت کاملا تخصصی و تضمینی.

گرفتن وقت برای مراجعه به سفارت از طریق راه های معرفی شده در سفارت انجام شده و کارشناسان هیچگونه ارتباطی با سفارت ها ندارند. پر کردن فرم ویزا، مشاوره و جمع آوری مدارک مورد نیاز مطابق درخواست هر سفارت یکی از مهمترین مواردی است که قابل ارائه می باشد.

متقاضیانی که جهت انجام امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری، اقامتی و… قصد مسافرت به کشورهای خارجی را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرک دیگری نیاز دارند، که مجوز ورود به کشور مورد نظر به متقاضیان می دهد. جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها، متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد.

از جمله گام های اساسی اخذ ویزا، تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از این رو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود.

ازاین رو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است، مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشان دهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد.

بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی و با مهر دارالترجمه باشند. ژینوپارس با در اختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد.

 شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف: با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارت ها، نحوه ترجمه مدارک عموما متفاوت می باشد.

برخی از سفارت ها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند، همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند.

لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارند به شرح زیر می باشند:

 در صورتی که متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد، می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای ژینوپارس در فاصله زمانی ۳ روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمایید.

هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و در اینصورت فقط مهر دارالترجمه زده می شود.

لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهر رسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در ژینوپارس تماس حاصل نمایند.

 چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود :

متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهر مترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود.

جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید.

با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما در ژینوپارس محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی ۳ روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

هلند_آمستردام_ژینوپارس