رزرو هتل

arrows

این روزها وقتی به سفر و رزرو هتل یا خرید بلیط فکر می‌کنیم، سریع در گوگل سرچ می‌کنیم و خیلی راحت در یکی از سایت‌های رزرو هتل یا خرید بلیط اقدام به خرید می‌کنیم. در واقع یکی از مزایای زندگی‌کردن در دهکده‌ی جهانی، کوتاه‌شدن فاصله‌ها و سرعـت‌پیدا‌کردن اجرای امور است.

امروزه مردم در دهکده‌ جهانی زمان را بسیار با ارزش دانسته و تمام سعی خود را برای صرفه‌جویی در آن می‌کنند. در این میان مسافران برای انجام امورات مربوط به سفرهای خود از سیستم‌های رزرواسیون استفاده می‌کنند.

تاریخچه‌ استفاده از سیستم‌های رزرواسیون به سال‌های ۱۹۶۰ برمی‌گردد. این سیستم بلیط های فروش‌رفته‌ شرکت‌های هواپیمایی را مشخص می‌کرد. بعد از آن سیستم‌های رزرواسیون کامپیوتری جدیدی معرفی شدند که شرکت‌های هواپیمایی از آن‌ها استفاده می‌کردند.

از جمله‌ این شرکت‌ها می‌توان به شرکت هواپیمایی یونایتد سیستم آپولو، شرکت هواپیمایی دلتا سیستم داتاس و شرکت هواپیمایی آمریکن سیستم سایبر اشاره کرد.

در سال ۱۹۷۰ شرکت‌های هواپیمایی به این واقعیت پی بردند که می‌توانند با استفاده از سیستم کامپیوتری برای ذخیره‌ جا، فروش خود را به آژانس‌های مسافرتی و سایر سازمان‌های واسطه واگذار کنند و بدین طریق هزینه‌ها را کاهش دهند. در نتیجه این شرکت‌ها کوشیدند از طریق ایجاد واحدهایی (متعلق به خود) برای فروش بلیط، از مزایای رقابتی بهره‌مند شوند.

نهایتاً در سال ۱۹۷۶ شرکت‌های هواپیمایی TWA و یونایتد سیستم‌های خود را در اختیار یکدیگر قرار دادند و سیستمی مرتبط به‌وجود آوردند. این اقدام آغازی برای به‌کاربردن وسیع کامپیوتر در فروش بلیط های مسافرتی برای مشتریان بود. به‌کارگیری این سیستم‌ها باعث ایجاد یکپارچه‌سازی‌هایی در سازمان‌های خدماتی دیگر مانند هتل‌ها و شرکت‌های کرایه‌ی خودرو و… گردید.

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ژینوپارس همراه با بلیط، هتل مورد نظرتان را هم به شما معرفی می کند و خدماتی که آن هتل دارد را در اختیار شما قرار می دهد و  همچنین اگر هتل خاصی مد نظر شما باشد برای شما رزرو می کند و واچر هتل مورد نظر را به شما ارائه می دهد تا به هتل مربوطه تحویل دهید.

سایت ما امکان رزرو هتل به صورت آنلاین هم در اختیار شما قرار می دهد تا هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفری راحت داشته باشید.

هتل_ژینوپارس

fill

هتل_ژینوپارس

fill