درباره ما

arrows

درباره ژینوپارس

گروه تخصصی ژینوپارس در تیر ماه ۱۳۹۶ با پس زمینه ی سال ها تجربه و با هدف توسعه و پیشرفت در صنعت بزرگ گردشگری پایه گذاری شده است.

گروه جوان و کارآمد این مجموعه با انرژی فوق العاده به افزایش کیفیت سفرهای مسافران می اندیشند.

خدمات آژانس مسافرتی ژینوپارس

رزرو هتل قابل ارائه به سفارت ها در سراسر جهان در حداقل زمان با نازلترین قیمت، مجری و برگزارکننده تورهای تفریحی اروپایی: ایتالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا، سوئد، اتریش، سوئیس و هلند.
مجری مستقیم تورهای هفتگی دبی- استانبول- تایلند- هند- چین- سنگاپور- مالزی- بالی.
مجری مستقیم انواع تورهای داخلی و ایرانگردی.
صدور بیمه نامه مسافرتی جهت مسافرت های خارجی و مورد تایید سفارتخانه ها جهت اخذ ویزا.
تخفیف ویژه برای مسافران گروهی (حداقل ۹ نفر) برای تورهای خارجی.
اخذ ویزای ایران جهت میهمانان شما.
اخذ انواع ویزاهای توریستی و نمایشگاهی.
انتخاب یک شرکت معتبر گردشگری که با کوله باری از تجربه و توانمندی بتواند تسهیلات فراوان تور را فراهم کند، همواره ذهن ها را درگیر کرده است.

در این راستا شرکت ایرانگردی و جهانگردی ژینوپارس با پشتوانه سال ها تجربه، پشتکار و ایمان به خدمت رسانی گردشگری برای هموطنانی است که مایلند شور زندگی را در جای جای این خاک پهناور و میهن دوست داشتنی ببینند.

تورهای ایرانگردی ژینوپارس مجموعه کاملی از سفرهای داخلی به کشور زیبای ایران است. با ما همسفر شوید و ایران را متفاوت ببینید. بهترین راه برای سفر با تور را از پشت میز کار خود تجربه کنید.

وارد سایت ایرانگردی ژینوپارس شوید، در اینجا همه چیز برای تدارک رفتن به یک تور مهیا است و شما به راحتی می توانید با انتخاب یک تور از مجموعه تورهای ما و ورود اطلاعات خود تور مورد نظر را به صورت آنلاین خرید و مبلغ آن را با کارت بانکی خود پرداخت کنید و واچر هتل و قرارداد تور را دریافت کنید.

در تورهای ایرانگردی ما سفرها به صورت دسته جمعی و با اتوبوس های توریستی انجام می شود. در این تورها به غیر از هزینه ناهار و شام مسافر هزینه دیگری را پرداخت نمی کند و از یک برنامه دسته جمعی خوب استفاده خواهد کرد.