تور قشم از شیراز

اگر عاشق طبیعت بکر جنوب و خلیج فارس زیبا هستید، تور قشم پیشنهاد ما به شماست. این جزیره سراسر زیبایی و شگفتی است. از این رو با خرید تور قشم، سفری هیجان‌انگیز به دل طبیعت را تجربه خواهید کرد. با تماس به دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ژینوپارس جهت خرید تور قشم از شیراز ، ژینو پارس امکان سفر برای شما را به بهترین نحو فراهم خواهد کرد تا بتوانید سفر را مطابق میل خود شخصی‌سازی کنید. با انتخاب نوع پرواز و هتل مورد نظر خود، قیمت تور قشم، نزدیک‌ به نیاز، تمایل و بودجه شما خواهد بود.

نرخ‌های ارائه شده در ژینوپارس رقابتی و از همه مهم‌تر شفاف است و هزینه‌های اضافی به آن تحمیل نمی‌گردد.

غار نمکدان - تور قشم

غار نمکدان

در کف این غار جریان‌هایی از آب نمک قابل مشاهده است که منظره فوق العاده‌ای را پدید آورده است. جریان زیرزمینی و دائمی آب و نمک در دل طولانی‌ترین غار نمکی جهان راه را به خارج از این غار می گشاید. رطوبت هوای جزیره و نفوذ آب در غارها سبب چکیده شدن آب نمک اشباع شده بر بدنه قندیل ها شده که علت تولد و رشد پیوسته‌ی قندیل‌های نمکی است.

جنگل حرا - تور قشم

جنگل حرا

جنگل حرا که در لیست عجایب هفتگانه قشم قرار دارد، به طلای سبز قشم نیز شهرت یافته و زیستگاه درختانی است که ریشه در آب دوانده اند. پوست درخت حرا آب شور دریا را جذب نموده و نمک آن را دفع می‌کند درختان حرا به آب شیرین کن های طبیعی نیز معروف شده‌اند. این درختان در طول سال همیشه سبز بوده و طول آنها به ۳ تا ۶ متر می رسد.

چاه کوه - تور قشم

تنگه چاه کوه

تنگه شگفت‌انگیز چاهکوه،با حفره‌ها و دالان‌ها و اشکال اعجاب آور در دیواره های خود بیننده را مبهوت می کند. چاهکوه با دیواره های بلند و در ابتدا عریض، خود را به نمایش می‌گذارد ولی به تدریج از عرض تنگه کاسته می‌شود تا جایی که عبور از میان آن دشوار می شود. تنگه چاهکوه در واقع پدیده‌ای شگفت از فرسایش سنگ‌های رسوبی زمین است.

درباره قشم

قشم که به جزیره عجایب هفتگانه ایران نیز معروف است بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان و در موقعیت حساس و راهبردی دهانه تنگه هرمز قرار گرفته است. قدمت سکونت در این جزیره به زمان ساسانیان می‌رسد. سواحل وسیع و متنوع مرجانی، صخره‌ای و شنی جزیره از جاذبه‌های طبیعی جزیره قشم هستند. بام قشم از جاذبه‌های زیبای قشم در قسمت غربی و بین روستای سلخ و طبل قرار گرفته است. این بام فلات مانند، دارای نمایی چشم گیر و کم نظیر است. بیشتر این منطقه از سنگ آهک و پوسته‌های صدف پوشیده شده است. در بام قشم، نمایی زیبا از جنگل‌های حرا، سواحل خلیج فارس و شب هنگام ستاره‌ها قابل مشاهده است.

تور قشم

برای سفر به قشم چندین گزینه وجود دارد. هواپیما، اتوبوس و خودرو شخصی. سریع‌ترین و راحت‌ترین وسیله برای سفر به قشم هواپیما است. در صورت سفر با خودرو شخصی از بنادر بندرعباس با لندینگ کرافت به همراه اتومبیل خود وارد جزیره خواهید شد. جزیره قشم دارای جذابیت های فوق العاده ای است که در طول خدمات تور قشم از شیراز قابل ارائه خواهد بود.

آب و هوای قشم گرم و مرطوب است در فصول مختلف دمای هوا بسیار متغیر می باشد.کم کم هوا از خرداد ماه شروع به گرم شدن می کند، در سه ماه تابستان به اوج خود می‌رسد. اما بهترین زمان سفر با تور قشم از اواسط پاییز تا اویل بهار است.

تور تبریز از شیراز
تور تبریز
zhino pars

تور تبریز از شیراز

تور تبریز از شیراز تبریز پایتخت تاریخی و بزرگ ترین شهر شمال غربی ایران مدرن است. شهری بزرگ سرسبز و دارای آب و هوای کوهستانی!

ادامه مطلب »
تور قشم
تور قشم
zhino pars

تور قشم از شیراز

تور قشم از شیراز اگر عاشق طبیعت بکر جنوب و خلیج فارس زیبا هستید، تور قشم پیشنهاد ما به شماست. این جزیره سراسر زیبایی و

ادامه مطلب »
تور مشهد از شیراز
تور مشهد
zhino pars

تور مشهد از شیراز

تور مشهد از شیراز مشهد مقدس به دلیل قرار گرفتن حرم رضوی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری کشورمان می‌باشد. این شهر دومین کلانشهر ایران است و

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *