تور کانادا

line

کانادا شمالی ترین کشور قاره آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می شود.

از نگاهی دیگر کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیس است. کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده‌است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و آتاوا در آن قرار دارد.

کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک،نیوفاندلند و لابرادور، نووااسکوشیا، اونتاریو، جزیره پرینس ادوارد و ساسکاچوان استان‌های این کشور هستند.

آب و هوای کانادا بطور کلی سرد است بجز در بخش جنوب غربی، جایی که استان بریتیش کلمبیا و شهر ونکوور در آن قرار دارند، که دارای آب و هوای معتدل است. پایتخت کانادا  شهر آتاوا می باشد که با رکورد شب های زمستانی  ٣۵ درجه سانتیگراد زیر صفر دومین پایتخت سرد دنیا است.

کانادا یکی از زیباترین کشورهای دنیا است. مناظر طبیعی و گردشگاه های حفاظت شده این کشور در دنیا بی نظیرند. کانادا با داشتن بزرگترین مجموعه دریاچه ها و رودخانه های پر خروش آب شیرین دنیا و هزاران کیلومتر مربع جنگل های دست نخورده همیشه سبز کاج و …بلوط، به عنوان میراث زیست محیطی دنیا شناخته شده است. همه این خصوصیات خوب باعث می شود که تور کانادا در راس انتخاب بسیاری از مسافران توریستی قرار بگیرد.

ژینوپارس با ارائه تور کانادا با قیمت مناسب، سفری بیاد ماندنی را برای شما فراهم می کند.

جاذبه های گردشگری کانادا:

 دریاچه‌ی لیتل مانیتو (Little Manitou)،  شفق شمالی (شفق قطبی)، پارک آلگون کوئین (Algonquin Park)، سواحل رِد سَند (Red Sand)، صخره‌های بوفالو جامپ (Head-Smashed-In Buffalo Jump)، کروکد بوش (Crooked Bush)، پارک ملی گروس مورن (Gros Morne) ،  پارک استانی دایناسور، خلیج فاندی (Bay of Fundy)، پارک ملی بنف (Banff National Park).

موارد مرتبط

arrows

۵

date

DESC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *