تور آسیا

قاره آسیا پهناورترین و پرجمعیت‌ترین قاره در کره زمین است که حدود ۶۰٪ از جمعیت زمین را به خود اختصاص داده است. این قاره پهناور در نیم کره شمالی کره، دارای کشورهایی با آب و هوای کاملا متفاوت است. قاره آسیا کهن‌ترین و متنوع ترین آثار از تمدنها و اجتماع بشری را در دل خود جای داده است. تور آسیا برای طیف وسیعی از مسافران، مقصدهای جذاب و دیدنی را در بر گفته است.

کشورهای جنوب شرق و شرق آسیا، به دلیل نزدیکی به دریا دارای آب و هوای معتدل هستند. هرچه بیشتر به سمت غرب و جنوب غرب آسیا پیش برویم، هوا گرم‌تر و خشک‌تر و زمین‌ها بیابانی‌تر می‌شود. این منطقه از آسیا که به غیر از ایران، بیشتر از کشورهای عربی تشکیل شده است، دارای بیابان‌های وسیع و شهرهایی بزرگ در دل این بیابان‌هاست.

شمال آسیا را مناطق سردسیر همراه با طبیعتی بکر در بر گرفته است که بیشتر در دل کشور روسیه واقع شده است. روسیه علاوه بر طبیعت بکر سردسیر، دارای آثار معماری بی‌نظیری نیز می‌باشد. در غربی‌ترین قسمت آسیا کشورهایی همچون ترکیه و گرجستان قرار گرفته است که در این مناطق هر چهار فصل آب و هوایی در یک زمان دیده میشود، اگر به سمت دریای سیاه بروید می‌توانید از آب و هوای تابستانی لذت ببرید، آب و هوای بهاری را می‌توان در تپه‌ها و بلندی‌ها تجربه کنید و در کوهستان‌ها با هوای سرد و زمستانی مواجه شوید.

تور آسیا از جمله پرطرفدارترین تورهای گردشگران ایرانی است، از جمله تور استانبول، تور دبی، تور ارمنستان، تور تایلند، تور آنکارا و تور گرجستان؛ که به دلیل نزدیکی مسافت در قیاس با دیگر تورها ار جمله تورهای اروپایی، از قیمت مناسب‌‌تری برخوردار هستند. از دیگر دلایل پرطرفدار بودن تور آسیا ، عدم نیاز و یا سهولت دریافت ویزا برای ایرانیان می‌باشد به طور مثال در مواردی مثل تایلند، مالزی و دبی نیز که نیاز به ویزا دارند، شرایط و مدت زمان اخذ ویزا بسیار راحت و کوتاه است. این امر باعث شده است تا تعداد زیادی از ایرانیان چند باری به ترکیه، دبی یا گرجستان سفر کرده و از تور آسیا بهره برده باشند.

اگر قصد مسافرت در حوزه کشورهای آسیایی دارید می‌توانید با بررسی اطلاعات تورهای آسیایی ارائه شده توسط ژینو پارس با متصدیان فروش تور در ژینو پارس تماس بگیرید تا بهترین خدمات تورهای خود را به شما ارائه نماییم.

قطر کشور زیبای دوست داشتنی

کانال تلگرام ژینوپارس :

zhinopars@

اینستاگرام ژینوپارس :

zhino_pars

ایمیل ژینو پارس :

zhinopars@gmail.com